Kategoriler
Ritüeller

Soğutma Ritüeli

Soğutma ritüeli çok etkili ve sonuçları açısından oldukça tehlikelidir. İnsanlık var olduğundan bu yana ritüeller ve büyüler sorunların çözümü için yapılmaktadır.

Yaşanan sorunların çözülmesini sağlayacak olan büyüleri medyumlar doğaüstü güçleri ve havas ilimi ile yapmaktadırlar. Etkili şekilde yapılan ritüelle birbirini çok seven çiftlerin dahi ayrılması sağlanıyor.

Medyum Fersude her zaman için danışanlarının iyiliği için ritüeller, büyüler, muska ve vefkler yapmaktadır. Bu ritüel çoğu zaman kötü niyetli olarak yapılmaktadır.

Medyum kötü niyetli olarak güçlerini kullanmıyor. Bunun gibi etkili ritüelleri sadece insanların iyiliği için yapmaktadır.

Soğutma Ritüeli Nedir?

Soğutma ritüeli nedir adından da anlaşıldığı gibi bir insanın başka bir insandan ya da bir alışkanlıktan vazgeçmesi amacıyla yapılıyor. Evli olan kadınlar kocalarının hayatlarına başka bir kadın girmesi halinde bu ritüelden yararlanmaktadırlar.

Medyum tarafından ritüelin yapılması ile birlikte evliliğin yıkılmasına neden olacak diğer kişiden eşin soğuması mümkün oluyor.

Bazı zamanlarda yaşanan ilişkinin bitmesi istenir ama diğer taraf ayrılığı hiç düşünmemektedir. Böyle durumlarda yapılacak olan işlem sonrasında istenen ayrılık gerçekleşmektedir.

Birbirini seven çiftler dahi bu ritüelin yapılması sonrasında birbirinden soğumaktadır. Şiddetli kavgalar yaşanmakta ve çifti bekleyen son ise ayrılık olmaktadır.

Soğutma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Soğutma ritüeli nasıl yapılır araştırıldığında bunun için özel duaların okunmasının ve işlemlerin yapılmasının gerektiği görülmektedir.

Aynı zamanda cinlerden yardım alınmaktadır. Doğaüstü güçlerini havas ilmi ile geliştiren medyum cinlerle iletişim kurarak bu ritüeli etkili şekilde yapıyor. Tüm duaları okumasının ve işlemlerin yapılmasının ardından belirtileri hemen görülmeye başlanmaktadır.

Soğutma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Her zaman için yaptığı etkili büyüler ve ritüeller ile danışanlarının memnun olmasını medyum sağlamaktadır. Bu ritüelin yapılması için gerekli olan özel maddeler medyumda bulunmaktadır.

Ayrıca medyum gerekli bilgileri de sizden alıyor. Ardından en özel duaları belli sayılarda ve belli saatte okuyor. Aynı zamanda yaptığı işlemler ile de ritüeli tamamlıyor.

Soğutma Ritüeli Nasıl Bozulur?

Soğutma ritüeli nasıl bozulur şeklinde incelemeyi bu ritüelin etkisinde olduğunu düşünen kişiler yapmaktadırlar.

Medyumlar tarafından yapılan büyülerin ve ritüelin etkilerinin zaman içinde geçmesini beklemek doğru değildir. Aksine böyle bir durumdan şüphe eden kişilerin hemen medyumla iletişime geçmeleri gerekiyor.

Medyumla iletişime geçtiğinizde yapılmasından çok daha zor olan bozma işlemini titiz şekilde yapmaktadır.

Ritüeli medyum bozmadığı takdirde etkisi artarak devam etmektedir. Medyumun ritüeli bozması ile birlikte yaşanan tüm olumsuzluklar son bulmaktadır. Çiftin arasında yaşanan büyük kavgalar bitmektedir.

Soğutma Ritüelini Kim Yapar?

Soğutma ritüelini kim yapar sorusunun cevabı bu alanda uzman, doğaüstü güçleri olan medyum yapar olmaktadır. Çok etkili olmasının yanında tehlikeli olan ritüelin yapılması sırasında cinlerle iletişim kuruluyor. Özel güçleri olmayan kişilerin bu şekilde iletişim kurması mümkün olmamaktadır. İletişim kurulması da oldukça tehlikelidir.

Medyum kuvvetli nefesiyle havas ilminde bulunan özel duaları okumaktadır. Büyük bir titizlikle ritüeli yaparak işlemi tamamlamaktadır. Danışanlarının yaşadığı sorunların çözümü için ritüeli yapmaktadır.

Doğaüstü güçleriyle medyumun yapacağı ritüelin etkileri hemen görülmeye başlanmaktadır. Medyumun yaptığı ritüelleri ve büyüleri diğer medyumlar kesinlikle bozamamaktadırlar.

Soğutma Ritüeli Evde Yapılır mı?

Soğutma ritüeli evde yapılır mı sorusuna kesinlikle hayır cevabının verilmesi mümkün oluyor. Yapılması son derece tehlikeli ve etkileri yıkıcı olan büyülerin ve ritüellerin evde yapılmaya çalışılması son derece tehlikelidir. En küçük bir yanlış yapılması halinde istenenin tam aksine sonuçlar alınabilmektedir.

Aynı zamanda ritüelin yapılması sırasında cinlerle iletişim kurulmaktadır. Uzman olmayan ve doğaüstü güçleri olmayan kişiler cinlerle iletişim kurduklarında kendilerine musallat olmaktadır.

Bunun çok tehlikeli olduğu bilinmelidir. Kesinlikle bunun gibi işlemlerin evde yapılmaya çalışılmaması gerekmektedir. Bir kişiyi diğer bir kişiden soğutmak istediğinizde bu ritüelin yapılması için medyumla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Soğutma Ritüeli Belirtileri

Soğutma ritüeli belirtileri kişi üzerinde hemen görülmeye başlanmaktadır. Ritüelin etkisine giren kişilerin duygu, düşünce ve davranışlarında ani bir değişim yaşanmaktadır.

Kişi ritüelin etkisinde olduğunu bilmemektedir. Bundan dolayı da sevdiği kişiden çok soğumakta ve hatta ondan ayrılmayı düşünmektedir.

Soğutma Ritüeli Belirtileri

Ritüelin belirtileri çoğu zaman çevresindeki kişiler tarafından fark edilmektedir. Bunun fark edilmesi halinde bozulması için medyumla iletişime geçilmesi gerekiyor.

Ritüelin belirtileri arasında şunlar yer almaktadır:

  • Birbirini çok seven çiftler arasında dahi büyük fikir ayrılıkları oluşur ve şiddetli kavgalar edilmeye başlanır.
  • Kişi artık eşini ya da sevdiğini görmek bile istemez.
  • Onun olduğu yerde olmak istemez ve ayrılmayı düşünür.
  • Çok sinirlidir ve ani öfke patlamaları yaşamaya başlar.
  • Uyku düzeni bozulur ve kabuslar görmeye başlar.
  • Geçmeyen baş ağrıları ve mide ağrıları yaşanır.
  • Kumar ve alkol gibi kötü alışkanlıklardan vazgeçmesi için yapılması halinde kişi bu alışkanlıklarından tamamen kurtulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir