Kategoriler
Büyüler

Mezara Gömülen Büyü

Mezara gömülen büyü farklı çeşitlerde ve farklı kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca tesirli büyülerin tümü mezara gömülen şekilde yapılır. Mezara gömülme işleminde gerekli ayrıntılar işin uzmanı Fersude hoca aracılığıyla öğrenilmelidir.

Kulaktan dolma bilgilerle kendi kendinize mezara büyü gömme işlemi yapmamalısınız. Çünkü tesiri oldukça büyük olan bu uygulamada yanlış yapılan herhangi bir hareket geri dönüşü olmayan sonuçlara sebebiyet verebilir.

Birbirinden farklı büyülerde mezara büyünün gömülmesi mümkündür. Gömülme işleminde büyü yaptırmak için ya da büyü bozmak için bazı ritüeller gerçekleşebilir. Her iki türde de mezara gömülen büyüler belli bir amaç doğrultusunda yapılır.

Büyülerin mezara gömülme işleminde medyum tarafından verilen tüm ayrıntılar dikkatle şekilde uygulanmalıdır. Ancak bu sayede gerekli adımları izledikten sonra en uygun ve eksiksiz şekilde büyüyü tamamlamış olursunuz.

Mezara Gömülen Büyü Nasıl Yapılır?

Mezara gömülen büyü nasıl yapılır? Mezara büyünün gömülme işlemi sırasında çeşitli okunacak dualar ya da yapılacak işlemler bulunabilir. Büyüyü yaptırdığınız medyum tarafından mezara nasıl ve hangi şekillerde büyünün gömüldüğünü öğrenebilirsiniz.

Medyum size gerekli tüm detayları aktarır ve büyünün toprağı ya da mezara nasıl gömüleceğini anlatır. Söylediklerini birebir uygularsınız eğer büyünün tutmama ihtimali yoktur.

Mezara gömülen büyülerde etki hemen gösterebilmek adına mutlaka büyünün toprak yüzeyine çıkmadan derinlerde olması lazımdır. Bu sayede mezara gömülen bir büyünün çok uzun süreler etkisi gözlemlenir. Ayrıca bozulması oldukça zordur. Bu sebepten dolayı çoğu kimse mezara gömülen büyüleri tercih eder.

Mezara Gömülen Büyü Nasıl Bozulur?

Mezara gömülen büyü nasıl bozulur derseniz büyünün bozulması için mutlaka uzman bir medyum tarafından destek almanız lazımdır. Medyum yaptığı bazı ritüeller ile birlikte mezara gömülen büyüyü saptar ve bozar.

Ayrıca büyünün mezarda olup olmadığını anlamanız mümkün değildir. Bunu sadece konusunda uzman ve metafizik kavramlarında kendini geliştirmiş olan medyumlar anlayabilir. Sadece büyünün olduğundan şüphe duyabilirsiniz.

Mezara Gömülen Büyü Nasıl Bozulur?
Mezara Gömülen Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulması için yapılacak olan tüm ayrıntılar Medyum Fersude tarafından aktarılır. Ayrıca büyünün etkisinin ortadan kaldırılması için farklı bir büyü yapılabilir. Tılsım ya da okumalar şeklinde büyünün bozulması mümkündür. Bu hususta mutlaka en güvendiğiniz yerlerle çalışmanız ve işinde ustalaşan medyumla bilgilerinizi paylaşmanız büyünün ortadan kaldırılması için önemlidir.

Mezara Gömülen Büyüyü Kim Yapar?

Mezara gömülen büyü kim yapar konusunu araştırıyor olabilirsiniz. Mezara büyünün gömülmesi hakkındaki tüm ayrıntıları medyum bilir.

Başkalarından duyduğunuz ve güvenmediğiniz hiçbir bilgi üzerine mezara büyü gömmemeniz gerekir. Çünkü yanlış yaptığınız herhangi bir işlem yüzünden büyünün tesiri farklı şekillerde olumsuz yan etkiler yaratabilir.

Mezara büyü gömülme işleminde farklı çeşitlerde büyüler kullanılabilir. Genellikle bu büyüler de aşk büyüsü, kara büyü, hastalık büyüsü, ayırma büyüsü gibi ya da ölüm büyüsü gibi farklı büyüler kullanılır. Her türlü mezara gömülen büyü de sadece uzman bir medyum tarafından bu büyünün yapılabilmesi ve tutması söz konusu olur.

Mezara Gömülen Büyü Evde Yapılır mı?

Mezara gömülen büyü evde yapılır mı? Evde büyü yapılabilmesi söz konusu değildir. Çünkü bu hususta sadece konusunda uzman kişiler mezara gömülen büyüleri yapabilir. Oldukça meşakkatli bir işlem olan mezarı gömülen büyü testlerini hemen gösterir. Bu hususta mutlaka altıncı hissi kuvvetli ve kendini geliştiren medyumlar tarafından yapılan büyüler de tutmama olasılığı neredeyse yoktur.

Mezara Gömülen Büyü Evde Yapılır mı?
Mezara Gömülen Büyü Evde Yapılır mı?

Yapılacak olan büyük çeşidine göre mezara gömülerek etkisinin daha da artırılması gerekir. Mezara büyü gömme işleminde tüm ayrıntılar büyü yapan medyum tarafından aktarılır. Bu sebepten dolayı medyumun sizden istediği bilgileri eksiksiz vermelisiniz.

Ve kimin üzerinde etkisini görmek istiyorsanız eğer medyumun söylediği mezara giderek büyüyü gömmeniz lazımdır. Eğer yanlış ya da eksik bir uygulama yaparsanız büyünün etkisini göremeyebilirsiniz.

Mezara Gömülen Büyü Belirtileri

Mezara gömülen büyü belirtileri kısa süre içerisinde kendini hemen göstermektedir. Yapılacak büyülerde aşk büyüsü ya da hastalık büyüsü gibi ya da ayırma büyüsü gibi durumlarda belirtiler birkaç gün içerisinde gözlemlenir.

Ayrıca eğer doğru bir şekilde mezara büyüyü gömdüyseniz birkaç gün içerisinde bu belirtileri herkesin görebilmesi mümkündür. Buna ek olarak alanında uzman bir medyum tarafından yapılan büyüler de tutmama olasılığı yoktur.

  • Büyü belirtileri büyünün çeşidine göre dışardan bir gözle kolaylıkla görülebilir.
  • Özellikle aşk büyüsünde genellikle büyü yapılan kişi bu tılsım altında ilgisini ve aşkını hemen gösterir.
  • Öncesinde ilgisiz ve soğuk duran kimseler bir anda karşı tarafı sıcak ve içten davranışları gösterir.
  • Aynı şekilde ayırma büyüsünde ise bu büyü kısa süre içerisinde eş veya sevgililer arasında anlaşmazlığa sebebiyet verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir